220 Energia on Eesti erakapitalil põhinev energiamüügi ettevõte. 

Alates elektrituru avanemisest 2013. aastast lubasime kodu- ja äriklientidele pakkuda soodsaima hinnaga elektrit ja gaasienergiat. See on õnnestunud meil tänaseni, sest anname vaid lubadusi, mida täita suudame. Me usume, et Eesti erakapitalil põhinevad ettevõtted on edasiviiv jõud ning seetõttu hoiame Eesti väiketootjaid, ostes võimalikult palju Eestis toodetud taastuvenergiat Eesti tarbijatele.

Tulemused on kandnud vilja ning seetõttu tituleeriti meid 2017. aastal Eesti Gasallettevõtteks. Diplomil seisab, et võime end uhkusega gasalliks kutsuda, sest kanname endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi - paindlikkus, kiirus ja julgus. Tööd on palju tehtud, kuid jätkame vähemalt sama kiires tempos.

Meie motoks on personaalsus, professionaalsus, läbipaistvus ning soodsus.

  • Personaalsus - Meile meeldib enda klienti läbi ja lõhki teada, et mõista tarbija tegelikke vajadusi ning vastavalt sellele lahendusi leida. Tutvume päringu puhul tarbimismahtude ja soovidega ning alles seejärel koostame sobiva pakkumise.
  • Professionaalsus - Oma ala parimad töötajad ning pikaajalise energia valdkonna kogemusega juhid tagavad ekspertteadmised igapäevases eesmärgipärases juhtimises. Me usume, et Eesti erakapitalil põhinevad ettevõtted on edasiviiv jõud ning seetõttu hoiame ka ise Eesti väiketootjaid, ostes võimalikult palju Eestis toodetud taastuvenergiat Eesti tarbijatele.
  • Läbipaistvus - Seisame hea selle eest, et olla ausate ning usaldusväärsete tingimustega ettevõte nii tarbijate, ettevõtte töötajate ning ka koostööpartnerite jaoks. See kajastub nii klientide otseses tagasisides, pikaajaliste koostööpartnerite ja ettevõttesiseses rahulolus. Elektrilöök selle peale.
  • Soodsus - Elektrituru avanemisest 2013. aastast lubasime kodu- ja äriklientidele pakkuda soodsaima hinnaga elektrit ja gaasienergiat. See on õnnestunud meil tänaseni ja jätkame edaspidi.

Hoiame kokku!