Usume, et head tulemused tekivad siis, kui pühendutakse maksimaalselt oma parimatele oskustele. Meie ärikliendihaldurid keskenduvad sellele, et suurkliendid ei peaks kulutama lisaaega ning energiat energiale. Meil on energiat küllaga.


Miks just 220 Energia?
  • Personaalne ärikliendihaldur
  • Soodsad ning personaalsed pakkumised (sh. püsikliendi soodustused)
  • Mugavalt ühest kohast- elekter- ning gaas
Liitu meiega
Miks just 220 Energia?

Alates elektrituru avanemisest 2013. aastast lubasime kodu- ja äriklientidele pakkuda soodsaima hinnaga elektrit ja gaasienergiat. See on õnnestunud meil tänaseni, sest anname vaid lubadusi, mida täita suudame. Me usume, et Eesti erakapitalil põhinevad ettevõtted on edasiviiv jõud ning seetõttu hoiameEesti väiketootjaid, ostes võimalikult palju Eestis toodetud taastuvenergiat Eesti tarbijatele. Hinnapakkumise küsimiseks tuleb täita vaid päring- ülejäänu eest hoolitseme meie.

220 Energia kliendina on Sinu ettevõttel personaalne ärikliendihaldur, kes tutvub tarbimismahtude ja soovidega ning lähtuvalt sellele personaalse pakkumise koostab. Elektrit ostame parima hinnaga Eesti tootjatelt ja elektribörsilt NordPoolSpot. Tänu pikaajalisele kogemusele Balti riikide ja Põhjamaade elektriturul, on meil parim oskus kauplemiseks, ning seetõttu suudame oma klientidele pakkuda soodsaima hinnaga energiat.

Lepingu sõlmimiseks saada meile läbi hinnapäringu ettevõtte nimi, registreerimisnumber, kontakt e-mail, telefon ja lisainfo ettevõtte vajadustest. Seejärel tutvub ärikliendihaldur infoga ning võtab Sinuga ühendust mitte rohkem kui kahe tööpäeva jooksul.


Hinnapäring

Küsige ettevõttele või korterühistule pakkumist. Kui muidugi soovite väga hea hinnaga elektri- ja/või gaasipaketti. Hinnapakkumise küsimiseks tuleb täita vaid päring- ülejäänu eest hoolitseme meie.

Või võta ühendust otse: +372 6 650 220

hinnapakkumise tegemiseks vajalike tarbimisandmete alla laadimiseks Eleringi andmelaost