Börsihinnad uuendatakse igakuiselt hiljemalt 7. kuupäevaks. Vaata ka: börsi tunnihinnad Eesti piirkonnnas. Pane tähele, et NordPool lehel Eesti piirkonna hinnad on eesti ajavööndiga võrreldes -1 tund nihkes.


NPS EE aritmeetiline keskmine hind, käibemaksuta s/kWh

 PäevÖöKeskmine
Aprill 20247,604,716,04
Märts 20248,965,386,82
Veebruar 20249,535,917,55
Jaanuar 202417,798,5612,65
Detsember 202312,356,778,91
November 202314,387,2310,51
Oktoober 202312,525,728,74
September 202314,169,1811,36
August 202311,307,839,44
Juuli 20239,646,727,96
Juuni 202310,448,259,21
Mai 20237,315,826,56
Aprill 20238,235,276,58
Märts 202310,666,828,72
Veebruar 202314,088,8011,31
Jaanuar 202313,556,669,92
Detsember 202232,3521,0226,38
November 202227,1316,8621,88
Oktoober 202222,1413,5917,45
September 202228,7516,9622,72
August 202247,6624,9636,19
Juuli 202228,1319,2923,28
Juuni 202221,9413,0117,38
Mai 202218,8911,7815,14
Aprill 202213,067,4410,06
Märts 202218,3511,9115,10
Veebruar 202213,437,7810,47
Jaanuar 202217,6211,3114,16
Detsember 202126,7913,920,27
November 202114,398,7211,67
Oktoober 202114,377,0910,57
September 202113,519,6912,24
August 20219,547,028,70
Juuli 20219,246,668,38
Juuni 20217,795,907,16
Mai 20215,573,384,84
Aprill 20215,033,014,36
Märts 20215,782,794,35
12 kuu aritmeetiline keskmine börsihind, s/kWh11,537,019,01