Gaas

220 Muutuvhind

  • Kuupõhiselt fikseeritud hind

  • Hind muutub iga kuu

  • Ilma kuutasuta

  • Leping tähtajatu

Muutuvhind (märts) 0,45 €/m³

Muutuvhinnaga pakett sobib Sulle, kui tahad kaasas käia turuhindadega ja saada võimalikult lähedast hinda turuhinnaga, kuid soovid siiski rohkem kindlustunnet hinnamuudatuste vastu.

Muutuvhinnaga paketis on gaasi hind fikseeritud kuupõhiselt ja muutub iga kuu. Uue kuu hinna avaldame kodulehel 30p enne kuu algust.

Paketi müügihinnad koos käibemaksuga

Kuu hind  

Hind €
senti/kWh
Hind €
EUR/m3
Aprill 2024

3,79

0,40

Märts 20244,170,45
Veebruar 20244,440,48
Jaanuar 20245,460,59
Detsember 20236,810,73
November 20235,370,58
Oktoober 20235,370,58
September 20234,170,45
August 20234,810,52
Juuli 20234,070,44
Juuni 20236,000,63
Mai 20236,480,68
Aprill 20236,420,68
Märts 20238,10,85
Veebruar 202311,901,25
Jaanuar 202316,671,75
Detsember 202216,671,75
November 202227,142,85
Oktoober 202243,334,55
September 202225,242,65
August 202216,671,75
Juuli 202213,831,45
Juuni 202212,861,35
Mai 202213,811,45
Aprill 202211,431,20
Märts 202211,431,20

Arvestuslik kütteväärtus eelnevasse perioodi 10,5 kWh/m3.

* Hinnad on koos käibemaksuga

** Maagaasi kütteväärtuse aluseks on Eleringi avaldatud kvaliteeditunnistus vastava kuu kohta ning tulevaste perioodide prognoosis kasutatakse ülemist kütteväärtust 10,80 kWh/m3

Gaasi võrguteenust pakub edasi sinu kohalik võrguettevõtja, samamoodi nagu elektrienergia võrguteenusegi puhul. Gaasi tarbimiskogus arvestataksegi müüjale võrguettevõtja tarbimisandmete alusel ning võrguettevõtja saadab eraldi arve võrguteenuse ja gaasi aktsiisi osas.