Elekter ja gaas ärikliendile

Hoiame kokku!

Me leiame, et tulemused tekivad siis, kui pühendutakse maksimaalselt oma parimatele oskustele. Teie oma valdkonnas, meie ärikliendihaldurid spetsialiseerudes sellele, et suurkliendid ei peaks kulutama lisaaega ning energiat energiale. Meil on vastupidiselt energiat küllaga.

 

Alates elektrituru avanemisest 2013. aastast lubasime kodu- ja äriklientidele pakkuda soodsaima hinnaga elektrit ja gaasienergiat. See on õnnestunud meil tänaseni, sest anname vaid lubadusi, mida me ka täita suudame. Me usume, et Eesti erakapitalil põhinevad ettevõtted on edasiviiv jõud ning seetõttu hoiame ka ise Eesti väiketootjaid, ostes võimalikult palju Eestis toodetud taastuvenergiat Eesti tarbijatele. Hinnapakkumise küsimiseks tuleb täita vaid päring- ülejäänu eest hoolitseme meie. 

220 Energia kliendina on Teil personaalne ärikliendihaldur, kes tutvub tarbimismahtude ja soovidega ning lähtuvalt sellele personaalse pakkumise koostab. Elektrit ostame parima hinnaga Eesti tootjatelt ja elektribörsilt NordPoolSpot. Tänu pikaajalisele kogemusele Balti riikide ja Põhjamaade elektriturul, on meil parim oskus kauplemiseks, ning seetõttu suudame oma klientidele pakkuda soodsaima hinnaga energiat.

Lepingu sõlmimiseks saatke meile läbi hinnapäringu ettevõtte nimi, registreerimisnumber, kontakt e-mail, telefon ja lisainfo ettevõtte vajadustest. Seejärel tutvub ärikliendihaldur infoga ning võtab Teiega ühendust mitte rohkem kui kahe tööpäeva jooksul.  


Miks just 220 Energia?

· Personaalne ärikliendihaldur

· Soodsad ning personaalsed pakkumised (sh. püsikliendi soodustused)

· Mugavalt ühest kohast- elekter- ning gaas

· 220 PäikesEST lahendus- tarbi enda toodetud energiat või müü otse sõbrale

 

 

Allalaaditud fail.jpg

Hinnapäring

Küsige ettevõttele või korterühistule pakkumist. Kui muidugi soovite väga hea hinnaga elektri- ja/või gaasipaketti. Hinnapakkumise küsimiseks tuleb täita vaid päring- ülejäänu eest hoolitseme meie.

Või võta ühendust otse: +372 5855 3210