Meie kliendid ei pea kulutama oma energiat energiale. Pakume mõistlikke ja energiasäästlikke lahendusi, tulles vastu kliendi soovidele. 


Ettemaksuga börsipaketid

220 Energia ostab börsilt elektrit börsihinnaga ja tarnib elektrit lisades minimaalse tegevusmarginaali. Börsihind ei sisalda Sinu jaoks elektrimüüja hinnariski maandamise kulusid.

Lepingut saad sõlmida Mobiil-ID, Smart-ID, ID-kaardi abil või saada oma lepingusoov meile.

Tabelis toodud hinnad on koos käibemaksuga.

Ettemaksuta börsipaketid

220 Energia ostab börsilt elektrit börsihinnaga ja tarnib elektrit lisades minimaalse tegevusmarginaali. Selle hinnapaketiga ei kaasne kuutasu ega ettemaksu.

Lepingut saad sõlmida Mobiil-ID, Smart-ID, ID-kaardi abil või saada oma lepingusoov meile

Tabelis toodud hinnad on koos käibemaksuga.

Fikseeritud hinnaga paketid

Fikseeritud hinnaga pakett on tarbijale, kes tahab oma kulutusi ette teada ega ole nõus hinnariske võtma.

Lepingut saad sõlmida Mobiil-ID, Smart-ID, ID-kaardi abil või saada oma lepingusoov meile

Tabelis toodud hinnad on koos käibemaksuga.


Alates elektrituru avanemisest 2013. aastast lubasime kodu- ja äriklientidele pakkuda soodsaima hinnaga elektrit ja gaasienergiat. See on õnnestunud meil tänaseni, sest anname vaid lubadusi, mida me ka täita suudame. Me usume, et Eesti erakapitalil põhinevad ettevõtted on edasiviiv jõud ning seetõttu hoiame Eesti väiketootjaid, ostes võimalikult palju Eestis toodetud taastuvenergiat Eesti tarbijatele. Vajutades “Liitu paketiga” saad lihtsasti sobiva autentimise viisil lepingu sõlmida. Kui aga leiad, et sooviksid meie abi paketi valimisel, siis võta meiega ühendust.

Hea teada! Klientidele, kes ostavad meilt nii gaasi kui elektri, lisame arvele lisaallahindluse 1 EUR/th m3 gaasi hinnast (koos käibemaksuga).

Tänaseni on kõige enam statistiliselt võitnud need kodukliendid, kes on on valinud just börsihinnaga paketi. Hoiame kokku!


Võta ühendust