Automaatne teavitus homsest börsihinnast elektriarve vähendamiseks.


Hea klient! Jälgi elektri hinda ja säästa raha, 220 Energia hinnahäire teeb selle Sinu jaoks lihtsaks. 

Tänu tunniarvestile, mis mõõdab iga tunni tarbimist eraldi, saame klientidele arvete koostamisel kasutada täppisarvestust. Arvete koostamisel korrutame iga tunni tarbimise läbi sellesama tunni hinnaga ja nii mõjutab “tark tarbimine” elektriarvet oluliselt. Täna avaldatakse järgmise päeva börsihinnad reeglina üks päev ette kell 14:00 paiku (hiljemalt kell 16:00). See tähendab, et kui hinnad on mingitel tundidel kõrgemad, siis on võimalus oma elektritarbimist juhtida (näiteks boileri, elektrikütte, pesumasina või mõne muu suuremas mahus elektrit kulutava tarviku kasutusaja muutmine), siis saate vähendada tarbimist kallimate hindadega tundidel ja hoida kokku tähtsamateks puhkudeks.

Pakume tasuta võimalust tellida läbi 220 Energia mobiilirakenduse tõukesõnumina (push-notification) või e-postile teavitusi, kui homsel päeval börsihind mingitel tundidel ületab Sinu seatud piiri.

  • Hinnahäire teenus on tasuta.
  • Hinnahäire piiri määrate ise.
  • Teavitused saadame e-postiga elektrilepingus olevale e-posti aadressile ja/ või läbi mobiilirakenduse tõukesõnumina (push-notification).

Hinnahäire saadetakse hindade kehtivusele eelneval päeval hiljemalt 1 tund peale hindade süsteemi laadimist (ajastus sõltub NordPoolSpoti poolt hindade avaldamise ajast).

Lisateenuse leping lõppeb juhul, kui lõppeb vastav tarbimiskoha elektrileping või kui on esitatud info@220energia.ee taotlus teenuse lõpetamiseks.

220 Energia ei vastuta hinnahäire teenuse osas e-posti teavituste kohalejõudmise eest, kuna see sõltub e-posti teenuse pakkujatest.

Hinnahäire saab tellida, sisenedes ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-IDga oma iseteenindusse või laadides alla 220 Energia mobiilirakenduse läbi Androidi või Iphone rakenduse.