Fikseeritud hinnaga paketid

Tabelis toodud on hinnad on koos käibemaksugaLepingut saad sõlmida Mobiil-ID või ID-kaardi  abil või saates oma lepingusoov meile info@220energia.ee

Ajatariifiga paketid

Põhitariifiga paketid

Tasub teada!

Elektrienergia hinda peamiselt mõjutavaks teguriks avatud elektriturul ja -börsil on elektritarbimise maht ning piisavate tootmisvõimsuste ning elektriühenduste olemasolu. Börsielektri hind sõltub elektrituru hetke tasakaalust – pikaajaliselt on börsihind alati odavam kui fikseeritud hinnapakett, ent lühiajaliselt võib börsihind kõikuda. Reeglina on suuremad hinnakõikumised talveperioodil tulenevalt külmade ilmadega suurenevast tarbimisest, millele võivad lisanduda piirangud elektriühendustele või tootmisjaamadele. Näiteks on külm talvepäev sageli ka tuuletu, mistõttu elektrihind tõuseb, kuna suuremat tarbimist kaetakse kallima söeelektriga.

220 Energia pakub klientidele võimalust kindlustada enda elektrihinda selliste börsihinna hüpete vastu kasutades „Hinnalage“.  Hinnalae toote puhul määratakse maksimaalne kalendrikuu kaalutud keskmine börsihind  kuni 12-ks kuuks. Klient maksab igakuiselt väikese (5%-lise) hinnalisa keskmisele börsihinnale (börsihinnast ilma allahindluste, kuutasu ja marginaalita), millega kaetakse elektrimüüja võetav hinnatõusu katmise risk. 220 Energia pakub börsipaketiga elektri ostjatele Hinnalage vastavalt tarbimisprofiilile. Küsi personaalset pakkumist alloleva vormi kaudu või võta meiega ühendust.

Hinnalae toodet soovitame kliendile, kellele börsihind tundub liialt riskantne, kuid soovib siiski fikseeritud hinnast soodsamat lahendust. Hinnalae saamiseks täida päring ning võtame Sinuga ühendust.

Kelle nimel on (võrgu)leping? *
Kelle nimel on (võrgu)leping?
Elektrihind Kuutasu Ettemaks Lõpetamise tasu Lepingu pikkus
Ajatariifiga, osalise ettemaksuga
Päevatariif: 5,990 senti/kWh
Öötariif: 4,990 senti/kWh
Ei 1 kuu elektri hind Ei 12 kuud
Ajatariifiga
Päevatariif: 6,090  senti/kWh
Öötariif: 5,090  senti/kWh
Ei Ei Ei 12 kuud
Põhitariifiga, osalise ettemaksuga
5,620  senti/kWh Ei 1 kuu elektri hind Ei 12 kuud
Põhitariifiga
5,670  senti/kWh Ei Ei Ei 12 kuud