Börsipaketid

Tabelis toodud hinnad on koos käibemaksuga.

Lepingut saad sõlmida Mobiil-ID või ID-kaardi  abil või saates oma lepingusoov meile info@220energia.ee

Ei leia sobivat paketti? Vaata ettemaksuta börsipakette

Lisainfo:

Tasub teada!

Elektrienergia hinda peamiselt mõjutavaks teguriks avatud elektriturul ja -börsil on elektritarbimise maht ning piisavate tootmisvõimsuste ning elektriühenduste olemasolu. Börsielektri hind sõltub elektrituru hetke tasakaalust – pikaajaliselt on börsihind alati odavam kui fikseeritud hinnapakett, ent lühiajaliselt võib börsihind kõikuda. Reeglina on suuremad hinnakõikumised talveperioodil tulenevalt külmade ilmadega suurenevast tarbimisest, millele võivad lisanduda piirangud elektriühendustele või tootmisjaamadele. Näiteks on külm talvepäev sageli ka tuuletu, mistõttu elektrihind tõuseb, kuna suuremat tarbimist kaetakse kallima söeelektriga.

220 Energia pakub klientidele võimalust kindlustada enda elektrihinda selliste börsihinna hüpete vastu kasutades „Hinnalage“.  Hinnalae toote puhul määratakse maksimaalne kalendrikuu kaalutud keskmine börsihind  kuni 12-ks kuuks. Klient maksab igakuiselt väikese (5%-lise) hinnalisa keskmisele börsihinnale (börsihinnast ilma allahindluste, kuutasu ja marginaalita), millega kaetakse elektrimüüja võetav hinnatõusu katmise risk. 220 Energia pakub börsipaketiga elektri ostjatele Hinnalage vastavalt tarbimisprofiilile. Küsi personaalset pakkumist alloleva vormi kaudu või võta meiega ühendust.

Hinnalae toodet soovitame kliendile, kellele börsihind tundub liialt riskantne, kuid soovib siiski fikseeritud hinnast soodsamat lahendust. Hinnalae saamiseks täida päring ning võtame Sinuga ühendust.

Kelle nimel on (võrgu)leping? *
Kelle nimel on (võrgu)leping?
Jõustub uuest kalendrikuust.
Marginaal Kuutasu Ettemaks Lõpetamise tasu
220 börsihinnaga osalise ettemaksuga
0.179 senti/kWh Ei 1 kuu elektri hind Ei
220 börsihinnaga ettemaksuga
0.164 senti/kWh Ei 2 kuu elektri hind Ei
220 börsihinnaga osalise ettemaksuga, elektrikütjale
0.099 senti/kWh Ei 1 kuu elektri hind Ei