Tasuta hinnahäire

Teavitus homsest börsihinnast elektriarve vähendamiseks

220 Energia hinnahäire

- Automaatne teavitus homsest börsihinnast

 

Hea klient! Jälgi elektri hinda ja säästa raha, 220 Energia hinnahäire teeb selle Teie jaoks lihtsaks. 

Tänu tunniarvestile, mis mõõdab iga tunni tarbimist eraldi, saame klientidele arvete koostamisel kasutada täppisarvestust. Arvete koostamisel korrutame iga tunni tarbimise läbi sellesama tunni hinnaga ja nii mõjutab “tark tarbimine” elektriarvet oluliselt. Täna avaldatakse järgmise päeva börsihinnad reeglina üks päev ette kell 14:00 paiku (hiljemalt kell 16:00). See tähendab, et kui hinnad on mingitel tundidel kõrgemad, siis on Teil on võimalus oma elektritarbimist juhtida (näiteks boileri, elektrikütte, pesumasina või mõne muu suuremas mahus elektrit kulutava tarviku kasutusaja muutmine), siis saate vähendada tarbimist kallimate hindadega tundidel ja hoida kokku tähtsamateks puhkudeks.

 

Pakume Teile tasuta võimalust tellida läbi 220 Energia mobiilirakenduse tõukesõnumina (push-notification) või e-postile teavitusi, kui homsel päeval börsihind mingitel tundidel ületab Teie seatud piiri.

  • Hinnahäire teenus on tasuta!
  • Hinnahäire piiri määrate ise.
  • Teavitused saadame Teile e-postiga elektrilepingus olevale e-posti aadressile ja/ või läbi mobiilirakenduse tõukesõnumina (push-notification).

 

– Hinnahäire saadetakse hindade kehtivusele eelneval päeval hiljemalt 1 tund peale hindade süsteemi laadimist (ajastus sõltub NordPoolSpoti poolt hindade avaldamise ajast).

– Lisateenuse leping lõppeb juhul, kui lõppeb Teie vastav tarbimiskoha elektrileping või kui esitate info@220energia.ee taotluse teenuse lõpetamiseks.

– 220 Energia ei vastuta hinnahäire teenuse osas e-posti teavituste kohalejõudmise eest, kuna see sõltub e-posti teenuse pakkujatest.

 

Hinnahäire saate tellida, kui sisenete ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-IDga oma iseteenindusse või laadides alla 220 Energia mobiilirakenduse läbi Androidi või Iphone rakenduse.