Maagaas kodukliendile

Hoiame kokku!

Me leiame, et tulemused tekivad siis, kui pühendutakse maksimaalselt oma parimatele oskustele. Teie oma valdkonnas, meie oma valdkonnas, spetsialiseerudes sellele, et kodukliendid ei peaks asjatult kulutama energiat energiale. Meil on energiat küllaga.


Personaalsus. Professionaalsus. Läbipaistvus. Soodsus.


Alates elektrituru avanemisest 2013. aastast lubasime kodu- ja äriklientidele pakkuda soodsaima hinnaga elektrit ja gaasienergiat. See on õnnestunud meil tänaseni, sest me anname vaid lubadusi, mida me ka täita suudame. Me usume, et Eesti erakapitalil põhinevad ettevõtted on edasiviiv jõud ning seetõttu hoiame ka ise Eesti väiketootjaid, ostes võimalikult palju Eestis toodetud taastuvenergiat Eesti tarbijatele. Siitsamast lehelt leiad menüü pakettidega ning vajutades “Liitu paketiga”, saate lihtsasti sobiva autentimise viisil lepingu sõlmida. Kui aga leiad, et sooviksid meie abi paketi valimisel, siis võta meiega ühendust.

Hea teada! Klientidele, kes ostavad meilt nii gaasi kui elektri, lisame arvele lisaallahindluse 1 EUR/th m3 gaasi hinnast (koos käibemaksuga). 

 

 

Gaasipaketid

220 ärikliendi gaas

26,20 senti / m3

  • Alates 01.03.2019
  • *Hindadele lisandub käibemaks