Kindla hinnaga pakett www.gaasihind.ee lehelt

Gaasilepingu sõlmimiseks palun täitke allolevad väljad ning vajutage nuppu “Saada”.

[contact-form-7 id="4052" title="Fikseeritud hinnaga pakett www.gaasihind.ee lehelt"]

E-maili saabumise järel saadame teile ettevalmistatud volikirja digiallkirjastamiseks ning tagastamiseks. Omaltpoolt lõpetame eelneva gaasilepingu ja küsime kinnituse tarnija muudatuseks võrguettevõtjalt ning selle saabudes saadame Teile tagasi kinnitatud gaasilepingu.

Tariif

220 Energia kindla hinnapaketiga saab gaasihinna fikseerida kogu lepingu perioodiks  ja gaasi m3 hind on igal kuul sama. Gaasituru hinnakõikumised kindla hinnapaketi puhul gaasiarvet ei mõjuta. Kindla paketi puhul on tegemist tähtajalise lepinguga.

Katkestamistasu: Ei ole

Lepingu lõpetamise tasu puudub. Lepingu ülesütlemisest, seoses müüja vahetusega tuleb müüjat teavitada 21 päeva enne, muul põhjusel müügilepingu lõpetamisel vähemalt 30 päeva ette. Müügileping lõpeb arvestuskuu vahetusel.

Hinna muutmine

220 Energia maagaasi hinnapaketi hind kujuneb turupõhiselt ja Müüja võib muuta vajadusel hinda kui tarnekuuni on jäänud vähemalt 30 päeva avaldades uued hinnad oma kodulehel. (Turuhinna alanemisel võib Müüja alandada hinda erandkorras kuni 15 päeva enne tarnekuud).

Muud tingimused

Paberarve tasuta.