Uudised

Eraisikust väiketootja "kohustuslik" uus lahendus- 220 PäikesEST

, Artjom Koldushko

Kodus paigaldatud päiksepaneelidega elektri tootmine ja tarbimine ei ole sageli igas tunnis tasakaalus. Seetõttu müüvad väiketootjad ülejääva elektrienergia elektriturule ning saavad lisaks elektrivõrku andes Eleringilt ka iga kWh kohta toetust. töötasime välja lahenduse 220 PäikesEST- see võimaldab enda toodetud elektrienergiat kasumlikumalt suunata, müües toodetud energia otse enda teisele tarbimiskohale või hoopiski sõbrale või naabrile.

„220 Energia otsib järjepidevalt uusi lahendusi kuidas väiketootjate toodetud elektrienergiat kasumlikumalt tööle rakendada ning rohelist energiat tarbijateni tuua. Järjest populaarsust koguv päikesepaneelide paigaldamisest sündis ka 220 PäikesEST lahendus,“ ütles 220 Energia turundusspetsialist Berit Einsalu.  „Kui väiketootja ei ole käibemaksukohuslane, siis kaasneb lahendusega ka otsene hinnavõit, kusjuures kõik seotud küsimused, sealhulgas arvelduse, lahendab 220 Energia,“ lisas ta.

Väiketootja saab müüa igas tunnis koguse, mille ta peale omatarbimise mahaarvamist varasemalt võrku andis, nüüdsest väiketootja sõpradele vastavalt tootja määratud järjestusele. Igal väiketootjal tekib hulgal x kWh ülejääki peale enda otstarbeks tarbitud energiat. Selleks, et toodetud energiat mitte võrku anda, soovitame kutsuda keskmiselt vähemalt 3-4 sõpra/naabrit/sugulast endast ülejäävat energiat tarbima. Sõpradest ülejääva energia ostab 220 Energia ära tavapärastel börsihinnaga tingimustel. Kogused määrab 220 Energia vastavalt võrguettevõtja poolt mõõdetud kogustele.

 • Arvelduse ja muud seotud küsimused lahendab 220 Energia
 • Otse müüdud energia tõttu naudivad mõlemad pooled soodsamat elektrihinda
 • Taastuvenergia toetuse määr ei muutu

Täpsemad tootetingimused ja sõbrale jagatava uudise leiad siit.

 

 „220 PäikesEST“ on 220 Energia OÜ poolt elluviidud arendusprojekt väiketootjatele. 220 Energia OÜ on Eesti erakapitalil põhinev energiamüügi ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda soodsaima hinnaga elektrit ja gaasi nii era- kui ka äritarbijatele.

Soovid lahendusega liituda? See on lihtne.

(Kui oled juba 220 Energia klient, siis Sul on eelis, saad lahenduse paari klikiga 220 Energia äpis/ iseteeninduses siin lisada ja sõpradele kutse saata)

 

Uudised

Otsime uut ärikliendi müügikonsultanti!

, Artjom Koldushko

 

 

Ärikliendi müügikonsultandi peamisteks ülesanneteks on suhtlus, kontaktide loomine ning toodete/teenuste müük.

Sinu igapäevasteks tööülesanneteks hakkavad olema:

- Uute ärikliendisuhete loomine; - Olemasolevate äriklientide suhete hoidmine ja arendamine läbi aktiivse kliendisuhtluse; - Riigihangetel osalemine; - Pakkumiste koostamine ning lepingute sõlmimine kliendihaldusprogrammis;

 

Ärikliendi müügikonsultandina peaksid olema:

- Tulemustele orienteeritud - Hea läbirääkimisoskusega - Positiivse ellusuhtumisega - Tahtejõuline ja initsiatiivikas - Väga hea eesti keele oskusega, lisaks vene või inglise keele valdamine suhtlustasemel

 

Meie pakume omalt poolt:

- Tööd väikeses, aga toredas ja toetavas kollektiivis - Lisaks põhipalgale tööpanusest sõltuvat tulemustasu - Paindlikku tööaega ja osaliselt kaugtöö võimalust - Väljaõpet kohapeal

 

Kandideeri ise või saada sõbrale, sest töö on väga huvitav ning võimalusterohke.

Kandideerida saad siin: https://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=530770&w=1

 

 

"220 Energia OÜ on Eesti erakapitalil põhinev elektri- ja gaasimüügi ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda elektrit ja gaasi nii era- kui äritarbijatele. Tänu pikaajalisele kogemusele Balti riikide ja Põhjamaade avatud elektriturul on meil oskus ja suutlikkus olla konkurentsivõimelisem."

Uudised

Kasumlik! 220 PäikesEST lahendus- tarbi enda toodetud energiat või müü otse sõbrale

, Artjom Koldushko

Kas oled mikrotootjana mõelnud, et miks sinu toodetud elekter otse sõbrale või naabrile ei võiks jõuda või kuidas võrku antud elektrit kasumlikumalt müüa? 

"220 Energia tõi turule võimaluse mikrotootjatel enda toodetud energiat tarbida - 220 PäikesEST. Endast ülejääva elektri saad müüa otse 220 Energia kliendist sõbrale või naabrile. Kui sa ei ole käibemaksukohuslane, siis tähendab see 20% pooleks jagatud võitu- 10% võidad Sina tootjana, 10% Sinu kutsutud sõber."

☀️Sõber saab isiklikult tarbida mikrotootja kodumaist taastuvenergiat (olenemata asukohast)

☀️Hinnavõit nii mikrotootjale kui ka sõpradele

☀️220 Energia lahendab kõik ülejäänud küsimused (arveldus jm)

Kuidas liituda?

Mikrotootja

 1. Olemasolev mikrotootja valib 220 PäikesEST iseteenindusest siit või 220 Energia mobiilirakenduses, uus mikrotootja sõlmib lepingu ja valib seejärel lahenduse
 2. Loeb ning nõustub tingimustega
 3. Valib, millistesse enda või sõprade tarbimiskohtadesse elektrit soovid müüa (kuni 10 tarbimiskohta)
 4. Seab prioriteedid- kellele müüakse esimesena, teisena jne
 5. Naudite sõpradega otse müüdud rohelise energia tõttu mõlemad soodsamat hinda

Elektritarbija

 1. Sõlmi börsihinnaga elektrileping 220 Energiaga (kui Sa seda juba ei ole)
 2. Aktsepteeri 14 päeva jooksul mikrotootja pakkumine, aktsepteerid ühtlasi 220 PäikesEST tootetingimusi
 3. Müük algab Sinu elektrilepingu alguskuupäeval või 220 Energia kliendina kutse aktsepteerimisele järgneva kuu alguses
 4. Naudite sõpradega otse müüdud rohelise energia tõttu mõlemad soodsamat hinda

Tundub põnev?

PS! Liitumine on lihtne, sisesta andmed ning teeme Sulle pakkumise ning hoiame kokku muudeks tähtsateks puhkudeks!

Tootetingimused ning päring lahendusega liitumiseks siin.

 

Energogeni põhitegevuseks on päikesepaneelide terviklahenduste müük ja paigaldus. Pakutakse konsultatsioone, tasuvusanalüüse, projekteerimist ja paigaldust. Lisaks on võimalik tellida ka eraldi süsteemi komponente, seiret ja hooldust. Nad tegutsevad taastuvenergiaturul alates 2011.aastast ja ettevõte põhineb Eesti kapitalil. Nende jaoks on iga klient tähtis ja oluline, et kliendile oleks päikesepaneelide kasutusele võtmine võimalikult lihtne ja mugav. Päikeseenergial on ka Eestis suur potentsiaal ning on rõõm näha, et paljud koduomanikud ja ettevõtjad on leidnud võimaluse, et päikesepaneelide abil oma energiasäästu- ja sõltumatust suurendada ning samal ajal oma rohelist jalajälge vähendada.

Rohkem infot Energogeni lehelt.

Uudised,Teadlik tarbija

Ülemaailmne tund ilma elektrita, mille jaoks?

, Artjom Koldushko

Kas teadsid, et 24.03 toimus "Earth Hour"? Selle raames kustutati tunniks ajaks tuled (kl. 20.30-21.30), et ebaotstarbekalt kasutatud elektrit säästa, pühendades selle tunni planeedile. Eesmärk, muidugi, inspireerida inimesi mõtlema nende energiatarbimise harjumustele täpsemalt.

 Tunti huvi, et kuidas selline tore elektrienergia aktsioon meile mõjus? Peab tõdema, et mujal maailmas populaarsust koguv üleskutse Eesti elektritarbijaid ei mõjutanud, seetõttu kutsume üles kõiki tarbijaid järgmisel aastal tarbimisgraafikut mõjutama ning miks mitte kasvõi sel õhtul küünlavalgel õhtusööki süüa. Iga elektrikliendi panus on äärmiselt oluline, et ajalugu teha!

Earth Hour 2019 leiab aset 30 March 2019, 20:30.

#earthhour#CONNECT2EARTH