Võida nutikas Themo küttetermostaat

, Artjom Koldushko

Tihti satub kodu kütmine nendele tundidele, kus börsihind võib olla suure nõudluse tõttu kõrgem. Statistiliselt võib tööpäeva alguses või lõppedes börsi tunnihind olla tänu suurema tarbimisnõudluse tõttu kõrgem, mis võib pikas perspektiivis mõjutada elektriarvet. Uus ja innovaatiline Themo on esimene termostaat maailmas, mis arvestab kodus kütmisel reaalajas elektri börsihinda ja ilmaprognoosi. 

Uus ja nutikas termostaat vähendab elektriarvet küttes kodu soodsatel börsitundidel. 

 

Themo kasutab tuhandeid andmepunkte, et teha õigeid otsuseid, millal elektrit tarbida. Selleks võetakse arvesse nii Sinu kodu unikaalset tarbimisprofiili, määratud küttegraafikut, välisilma kui hetke elektri turuhinda. Kasutajad saavad kontrollida tarka termostaati läbi Themo mobiilirakenduse või kodulehe. Sellise automaatikaga säästavad praegused Themo tarbijad 30-60% oma elektriarvelt.

 

Homsed börsi tunnihinnad annavad eelise

Homsed börsihinnad avaldatakse tundide kaupa juba täna ehk päev varem. NordPoolSpot avaldab alates kella 14-st juba homset hinnagraafikut ning see annab Themole võimaluse koostöös ilmaprognoosiga arvutada süsteemselt kõige kasumlikumad tunnid kodu kütmiseks. 

 

Kuidas Themo töötab?

LED rõngas muudab värvi vastavalt elektri hetke hinnale. Kui Themo värvub punaseks, siis on elektrihind kallis ning tasuks näiteks pesumasina tööle panemisega oodata.

220 Energia kliendina hoiad kokku

Themo ja 220 Energia hoiavad kokku! Ainult 220 Energia mistahes uue paketiga liitujate vahel loosime välja kaks termostaati, osalemisest anna meile märku info@220energia.ee kirjaga ''Olen kavalam kui kallim elektrihind'', lisa paketiga liitunud tarbija nimi ning võitjad selgitame välja 15. augustil. Ühe toote tavahind 129€. 

Suurenda võiduvõimalust, osale ka Facebooki loosimismängus, kus loosime veel lisaks kaks termostaati! Kui õnne on palju, siis on Sul võimalik need kõik neli endale võita, ning elektriarvet tublisti nende abil vähendada.

Rohkem infot Themo termostaatide kohta leiad siit.

 

Hoiame kokku tähtsamateks puhkudeks!

 

 

Teadlik tarbija