Elektri augustikuu börsihind jällegi odavam kui fikseeritud hind

, Artjom Koldushko

Tänavu augustikuus langes Eesti elektri börsihind 43,67 euroni megavatttunni kohta. Kaalutud keskmine börsihind käibemaksuga oli Elektrilevi kliendi jaoks 5,47 senti/kWh kohta, ehk võrreldes suurima elektrimüüja aastase fikseeritud hinnaga säästsid odavaima 220 Energia börsimarginaaliga elektriostjad augustikuus ca 3%.  

„Tänavu on elektri börsihind kaheksast kalendrikuust seitsmel olnud alla fikseeritud hinna, mis kinnitab börsihinnaga elektriostu valiku eelist.“, ütles 220 Energia müügijuht Vahur Kukk. Eramaja, kus tarbitakse 8000 kWh aastas on hoidnud börsipaketiga kokku 20-30 eurot ja 24000 kWh tarbiv elektrikütja 60-70 eurot. „Arvestades tarnija vahetuse 30 päevast etteteatamisaaega, tasub oktoobrist algusest 220 BÖRSIHINNAGA paketi soovijatel kiirustada.“, lisas ta.

 

220 Energia OÜ on põhiosas  Eesti ja vähemusosas Soome erakapitalil põhinev elektrimüügi ettevõte, kelle eesmärk on pakkuda soodsaima hinnaga elektrit nii era- kui ka äritarbijatele jagades odavamate müügi ja arvelduskulude võite oma klientidega.

Uudised