220Energia infotelefonist Päevalehele

, Artjom Koldushko

Kätte on jõudnud viimane lepingute sõlmimise nädal neile klientidele, kes soovivad alates 2013 aasta algusest juba valida omale uut elektrimüüjat. 220 Energia lepinguid tehakse veebiaadressil www.220energia.ee, ent kuna enamik kliente on asunud alles nüüd oma valikuid realiseerima, siis paljud kõned tulevad meile just seoses lepingu sõlmimise detailidega.

 

Palju kõnesid tuleb lihtsalt ka seetõttu, et Eleringi andmebaas ei jõua kõigile päringuile vastata või soovib lepingud sõlmida inimene, kelle pole võrgulepingut. Seega soovitame varuda pisut kannatlikust ja veenduda, et lepingut sõlmitaks selle inimese nimele, kelle nimel on võrgu aadress. Enam ei küsita nii palju hinnapakkumisi, kuivõrd konkreetseid lepingu sõlmimisse puutuvaid asju.

 

Tänase seisuga on meie klientide arvu kasv üle ootuste kiire ja seetõttu ei suuda me enamusele kliendikõnedele vastata - statistikast niipalju, et iga vastuvõetud telefonikõne kohta tuleb meilekahjuks sisse umbes 7 vastamata kõnet. Siiras vabandus, kelle kõnedele me kohe vastata ei jõua!

 

Sellega seoses oleme kümnekordistanud eilsest oma veebilehe võimet vastu võtta üheaegseid lepingusoovijaid ning homseks suureneb võimekus veelgi. Lisame pidevalt ka töötajaid, kes suudaksid läbi käia rohkeid päringuid. Telefonidele vastavad meil tänasel päeval kõik olemasolevad inimesed klienditeenindajatest omanikeni välja, ent kahjuks ei suuda me seda teha kõikidele klientidele. Lisasime eile ka äriklientidele eraldi infotelefoni numbri 5860 9220, et koormusi paremini jaotada. Helistada võib meile igal ajal - ka nädalavahetusel oleme olnud kontoris ja kõnedele vastanud. Juhul kui kliendil on küsimus ja ta meid ei saa telefoni kaudu kätte, siis soovitame saata e-mail aadressil info@220energia.ee, kus me järjekorras proovime küsimusi lahendada.

 

Et leping sõlmimata ei jääks soovitame kodulehelt lepingu ära teha, ning kui midagi aps ka sisse tuleb, siis saab seda hiljem lihtsa vaevaga korrigeerida, kui saadate meile  e-maili aadressil info@220energia.ee. Detsembrikuu jooksul me laseme olemasolevatel klientidel ka huvi korral pakette vahetada.

Uudised