220 Energia: meie turuosa ületab kõik ootused

, Artjom Koldushko

Äripäev, 11.12.2012, 220 Energia juhatuse liige Marko Allikson ütles, et 2013. aasta jaanuarist müüb ettevõte ligi 13 000 Eesti erinevas paigas ja nende turuosa on hinnanguliselt ca 2%.

"Seda on isegi rohkem kui me planeerisime saada esimese kogu tegevusaasta jooksul ning kordi rohkem kui me eeldasime jaanuari alguseks," tõdes Allikson.

Ta märkis, et ettevõte on klientidele usalduse eest tänulik ja nad teevad endast kõik oleneva, et klientide tehtud valik tõestaks enda õigsust. "Meie klientide lemmikvalik oli kindlasti börsihinnaga pakett, mida pakume jätkuvalt ning kliendid, kes ei jõudnud meiega lepingut sõlmida, saavad täna juba sõlmida lepinguid elektrimüügi algusega 1.veebruarist," sõnas Allikson.

220 Energia kavatseb jätkuvalt oma edasises strateegias hoida kõige efektiivsema elektrimüüja profiil –  ei kuluta suuri summasid telereklaamidele ega pea üleval suurt administratsiooni. "Me jagame odavamate müügi ja arvelduskanalite kasutamisest saadavat säästu klientidega – hinnad on odavamad jätkuvalt igakuise ettemaksuga klientidele. Muudatuste osas kavatseme parandada oma klienditeeninduse poolt – eelkõige telefonikõnedele vastamist. Uute klientideni jõudmiseks planeerime lihtsustada edaspidi ka lepingute tegemist, et ka need, kel pole ID kaardi autentimise võimalust, saaksid saada meie klientideks," kirjeldas Allikson, kuidas nad plaanivad uuel aastal kliente juurde saada ja turuosa kasvatada.

220 Energia OÜ põhiosalus kuulub Marko Alliksonile, Peeter-Jass Pikale ja Priit Mikelsaarele. Vähemusosanik on Soome ettevõte 220 Energia Oy.

Uudised