220 Energia jätkab soodsaima elektrihinna pakkumist

, Artjom Koldushko

220 Energia täiendas paketivalikut 220 GARANTEERITUD  9 kuulise paketiga, mis on soodsam kui Elektrumi avaldatud vastav fikseeritud hinnaga hinnapakett. Samuti jätkab 220 Energia konkurentidest odavaima teenustasuga börsihinnaga seotud 220 BÖRSIHINNAGA  elektripaketi pakkumist.  

„Meie esmased kliendid on eelkõige eelistanud börsihinnaga seotud pakette, kuna see annab võimaluse teha uusi valikuid ning ajalooliselt on spothind olnud soodsam kui fikseeritud hinnaga ostmine“, kommenteeris 220 Energia OÜ müügijuht Vahur Kukk.

 

„Kui tarbija siiski tahab  hinnakindlust, siis soovitame talle täna 9-kuulist garanteeritud hinnaga ilma püsitasuta lepingut, et elektrituru avanemise aegsed esmased sünnivalud üle elada ning järgmise aasta sügiseks juba kogenumana valikuid teha“, lisas ta. „Turul pakutavate pikaajaliste lepingute lõpetamise tasu ületab ilmselgelt mitmeaastase kokkuhoiu, ja enamikele mõõduka elektritarbimisega klientidele peaks 220 GARANTEERITUD 9 kuuline andma soodsaima hinna.“

 

Oleme tarbijatele nii oma veebilehel, kui ka esinemistel osundanud rahvatarkust „Tark ei torma“. Tänagi on soovitus sama, aga kuna tõsiseltvõetavad elektrimüüjad on tänaseks hinnad avalikustanud, siis on aeg vaikselt hindu võrdlema hakata.

 

220 Energia on liitunud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Eleringi poolt algatatud elektrituru avanemise hea tahte koostööleppega. Paralleelselt müüki alustanud 220 Energia Soome sõsarettevõte on võitnud esimeste nädalate jooksul tänaseks juba üle 2000 uue kliendi.

 

220 Energia OÜ on põhiosas  Eesti ja vähemusosas Soome erakapitalil põhinev elektrimüügi ettevõte, kelle eesmärk on pakkuda soodsaima hinnaga elektrit nii era-, kui ka äritarbijatele. 220 Energia hinnapaketid ja lepingu tingimused on lehel  www.220energia.ee, kus saab sõlmida ka elektrilepinguid.

Uudised