220 Energia homse börsihinna teavitus

, Artjom Koldushko

Kuigi tänavu aasta algusest on börsihinnaga elektriostjad säästnud raha võrreldes fikshinnaga, on tunnimõõtmisega börsipakettide kasutajatel võimalus oma elektriarvet targa kulude juhtimisega veelgi vähendada. Elektri börsihind kõigub tund-tunnilt ja mõnede tundide anomaalselt kõrgema hinna perioodil vähem tarbides saab oma elektrikulusid juhtida. 220 Energia on loonud tunniarvestiga börsipakettide kasutajatele tasuta võimaluse oma elektrikulusid juhtida.  

220 Energia müügijuhi Vahur Kuke sõnul saavad kliendid tänu tunniarvestile oma elektrikulusid juhtida ja siin tahame ning õnneks ka saame neid ka aidata. Kuna tunniarvesti mõõdab iga tunni tarbimist eraldi, siis tähendab konkreetsel tunnil väiksem elektritarbimine ka väiksemat elektriarvet. Järgmise päeva börsihinnad avaldatakse päev ette kell 14:00 paiku (hiljemalt kell 21:00). Kui hinnad on mingitel tundidel anomaalselt kõrged ning kliendil on võimalus oma elektritarbimist juhtida (näiteks elektrikütte, valgustuse, pesumasina, või mõne muu suurema elektrit tarbiva tarviku kasutamise ajastuse muutmine), siis saate vähendada tarbimist kallimate hindadega tundidel ning säästa raha.

 

Teenuse tellimiseks saab klient logida veebilehel www.220energia.ee  sisse oma kontole ja tellida teenuse „Hinnahäire – teavitus homsest börsihinnast“. Kliendikeskkonnas on võimalus määrata hinnapiir ja tellida enda e-postile teavitus, kui homsel päeval börsihind mingitel tundidel ületab kliendi seatud piiri.

Uudised