220 Energia alandas paketi 220 BÖRSIHINNAGA hindu

, Artjom Koldushko

220 Energia alandas paketi 220 BÖRSIHINNAGA hindu. Börsihinnale lisatav marginaal on alates tänasest igakuise ettemaksuga paketil 0,23 senti/kWh koos käibemaksuga. See on parim täna elektriturul pakutav hind ning hind alandatakse samale tasemele ka juba varem 220 Energiaga lepingu sõlminud klientidel.  

Seega inimesed, kes on 220 Energia börsipaketi oktoobrikuu jooksul sõlminud, ei pea muretsema, nende hind langes automaatselt. Hoolime oma klientidest ning seetõttu pakume oma klientidele parima hinna garantiid, lisas müügijuht Vahur Kukk.

 

220 Energia on ehitanud üles oma tegevusmudeli kuluefektiivselt ning lähtub hinnastamises põhimõttest, et odavamatest müügi ja arvelduskanalitest saadavat võitu jagatakse kliendiga, mistõttu igakuise ettemaksuga klientidele on hinnad ja marginaalid 0,05 senti/kWh soodsamad. Börsihinnaga paketi puhul on elektrihinna aluseks kliendi tüüptarbimissgraafiku järgi kaalutud NordPoolSpoti elektribörsi Eesti hinnapiirkonna hind, mida saab iga klient jälgida internetilehel www.nordpoolspot.com.

Uudised