220 Börsihinnaga - elektrikütjale on mõeldud Teile, kui Teie aastane elektritarbimine on 10000 kWh või enam. 220 Energia ostab Teie jaoks börsilt elektrit börsihinnaga ja tarnib elektrit pannes juurde mõõduka tegevusmarginaali 0,10 senti/kWh ja kuutasu on 0,42 euro.

Elektrilepingu tüüptingimustega saate tutvuda siin. Leping kehtib tähtajatult.

SÕLMIN LEPINGU

-

Elektri hind. Börsihinnaga tariifipaketiga arve koostamisel korrutame iga tunni tarbimise sellesama tunni börsihinnaga. Tunniandmed saame Eleringi andmelaost, börsi tunnihinnad elektribörsilt NordPoolSpot. Eelnevalt saadud kliendi börsihinnale lisandub hinnapaketis avaldatud müügimarginaal, mis sisaldab käibemaksu.

Paketti on võimalik vahetada 30 päevase etteteatamisega. Lepingu saate ennetähtaegselt lõpetada teatades lõpetamise soovist ette üks kuu. Kui ülesütlemisavaldus jõuab 220 Energiani rohkem, kui üks kuu enne järgneva tarbimiskuu algust, siis lõpeb Leping ülejärgmisel kuuvahetusel.

Tarbimise arvestamine ja näitude teatamine toimub võrguettevõtja kaudu, kes edastab tarbimisandmed Eleringi andmelattu. Arve esitame Teile andmelaost saadud andmete alusel.

Eelmise elektrilepingu lõpetamise teatise saate eelmisele müüjale saata läbi meie süsteemi, kui sisestate lugejasse ID kaardi ja asute ->

LEPINGUT SÕLMIMA.

Kui Te ID-kaarti ei kasuta, siis saatke oma andmed meile info@220energia.ee ja me võtame Teiega ühendust.